Kampanya
Tüm beyaz eşya bakım ve servislerinde % 20 İndirim ! Kampanya Eylül ayına kadar devam edicektir.

Referanslar

Anasayfa » Referanslar

Oyak İnşaat tarafından 12.000 konut olarak planlanan OyakKent ilk etapta 1096 2. etapda 978 ve tamamlanacak 9.926 konutta Ankastre ürünlerinin hizmetini vermeye devam etmekteyiz. Ankastre Ocaklar, Fırınlar, Davlumbazlar ve Bulaşık Makineleri için Montaj, Bakım, Teknik Destek ve Uygulama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

 

 

 

 

Halkalı’da, TEM ve E5 karayollarının bağlantı noktasında yaklaşık 78 bin m2 arazi üzerine kurulan Güneş Park Evleri, TOKİ kaynak geliştirme programı kapsamında gerçekleştirildi. 18 blok 868 konuttan oluşan projede firmamız yer almaktadır. Ankastre Ocaklar, Fırınlar, Davlumbazlar, Bulaşık Makineleri ve Mikrodalga Fırınlar için Montaj, Bakım, Teknik Destek ve Uygulama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

 

 

 

 

Avrupa konutları projesinde özellikle toplu konut alanında çok deneyimli olan ve bugüne kadar 6.379 adet toplu konut üretip teslim etmiş 2000 adette üretime devam eden GÜN-ER İnşaatla Özsaya İnşaat Grubu ortak girişimi ile oluşturulmuştur. Ankastre Ocaklar, Fırınlar, Davlumbazlar, Bulaşık Makineleri ve Mikrodalga Fırınlar için Montaj, Bakım, Teknik Destek ve Uygulama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

 

 

 

 

İstanbul Boğazı’nın mimari değerlerini yansıtan modern ve geleneksel mimarinin birleştiği Bosphorus City projesinde 63 farklı ev tipi bulunuyor; Yalılar, Saraybahçe Evleri, Yeditepe Kuleleri, Yalı apartmanları 62 m2 ile 615 m2 aralığında değişen seçeneklerle İstanbul’un ikinci Boğazı’nda yaşama keyfini sunuyor. Ankastre Ocaklar, Fırınlar, Davlumbazlar, Bulaşık Makineleri ve Mikrodalga Fırınlar için Montaj, Bakım, Teknik Destek ve Uygulama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.